Odborníci

Posted: marec 21, 2015 in Všehochuť
Značky:, , , ,

Doslova a na slovo vzatí. Určite aj ty sa s nimi stretávaš, možno na dennom poriadku. Mňa z nich vo väčšine prípadov bolí hlava. O kom je reč?

Odbornici_Mark_Legend

Sú 3 typy ľudí:

1. tí, ktorí sa vyznajú

2. tí, ktorí sa nevyznajú

3. tí, ktorí sa nevyznajú a myslia si, že sa vyznajú

V nasledujúcich vetách si vezmem na paškál tú tretiu skupinu, ktorú si dovolím rozdeliť ešte na malé podskupiny.

Tréneri

Milujem, keď idem na futbal a okolo mňa je plná tribúna trénerov. Zľava Mourinho, o 2 rady vyššie van Gaal, zprava Ancelotti, no kto by nechcel sedieť v takej prominentnej spoločnosti? Až na to, že ich pravé mená sú Laco, Rudo a Marcel. Pamätníci z čias, keď sa hral ešte čiernobiely futbal a auty sa hádzali vidlami. Jediný šport, ktorý v živote robili, bolo prepínanie televíznych kanálov a tak si chodia každú nedeľu zapičovať, veď čo, koniec-koncov si za to zaplatili…

Bodybuilderi

Raz som sedel s kamošom na pive a chrbtom od nás debatovala skupinka mládencov tak hlasno, že sa to nedalo prepočuť. Predmetom ich rozhovoru bolo cvičenie a kto koľko dáva na benč, že nohy cvičiť netreba a kliky s hrazdou sú pre tých, čo nemajú na permanentku do fitka. Nesmela chýbať tiež zdravá výživa v podobe piva a borovičky. Teóriu mali zmáknutú na 1 s *, no evidentne to pri nej aj zostalo, lebo v praxi to vyzeralo asi tak, keď si predstavíš tú nadýchanú želatinu od Dr. Oetkera.

Cestovatelia

Najďalej si bol v Stupave na Dňoch zelá a ideš mi rozprávať, ako nemám chodiť tam a tam, lebo ma okradnú, zbijú, zabijú, znásilnia. Takéto reči milujem. Všetky tieto veci sa môžu stať aj tebe, keď pôjdeš domov z poobednej a v tmavej uličke na teba vyskočí Miro s mačetou v ruke a.k.a divoký Django.

Vzťahový guru

Keď je jediná frajerka a zároveň pravá ruka tvoja pravá ruka, tak je to zlé. Ale rady o tom, čo by mali robiť ostatní vo svojich vzťahoch chŕliš na počkanie. Skús sa nad sebou zamyslieť.

Som názoru, že každý by si mal v prvom rade zamiesť pred vlastným prahom. Či je to tak aj naozaj, nechám na tvojom posúdení. Viem, že tí, čo pomáhajú iným často krát nevedia pomôcť sebe, no ak niekto chce aby ho nasledovali, musí v prvom rade vystúpiť z davu. 

Rád si nechám poradiť, no prv než radu prijmem, tak dôkladne zvážim všetky pre a proti. V tomto prípade je dôležité filtrovať a prispôsobovať veci sebe, na svoju mieru. Ak tomu tak nebude, budeme mať to čo chcú iní, nie to čo chceme my. 

Ak sa ti článok páčil, budem rád ak ho podporíš lajkom a zdieľaním. 

Vývozný artikel z Ostrova slobody, neklamem:

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s