Muž: Systémové požiadavky

Posted: september 27, 2013 in Vzťahy & sex
Značky:, , , , , , , , ,

S termínom “systémové požiadavky” sa už určite každý aspoň raz v živote stretol. Tým, ktorí by náhodou nevedeli napoviem, že tento pojem sa väčšinou objavuje pri PC hrách a programoch z dôvodu, aby pomohol zistiť, či je počítač vhodný na inštaláciu danej hry alebo softvéru.

A ako to súvisí s nami mužmi?

systemove_poziadavky_muz_Mark_LegendVraví sa, že recept na spokojného chlapa je jednoduchý – plné brucho a prázdne vajcia. Dosiahnutie tohto blaženého stavu si ale vyžaduje správnu ženu, ktorá by mala ovládať 70 vecí, a to variť a “šesťdesiatdevinu”.

Čo teda vlastne chceme od žien?

Je jasné, že s požiadavkami veľmi úzko súvisí aj vkus. A ten býva u každého muža odlišný, rovnako ako stupeň jeho náročnosti. Logicky sa preto v tomto článku budem sústreďovať na podanie odpovede z môjho pohľadu, aby bola čo najmenej skreslená a čo najviac autentická.

Požiadavky moderného muža by Mark Legend:

Ak chceš vstúpiť do života týchto mužov, musia byť splnené nasledujúce podmienky:

Buď atraktívna

Vôbec nemám teraz na mysli Megan Fox. Tá nech zostane na obrázku vedľa. Skôr myslím na ženu, ktorá nie je všedná a má niečo svojské. Presne ten typ, ktorý sa zvykne objavovať vo sne a ten dar, ktorý v sebe má si váži, lebo ho má len málokto. Ženský pôvab dotvára taktiež sexuálna príťažlivosť, tá je bádateľná už na prvý pohľad, v niektorých prípadoch to doslova vrie pod pokrievkou. Inak povedané, ak tam fyzicky nie je nič cítiť, nemá to zmysel.

Maj zmysel pre humor

Humor je korenie života. Nemusím dúfam vysvetlovať, že to nie je len o “hihihi hahaha”. Zahrnul by som do toho aj IQ, EQ a to, ako žena reaguje keď sa s ňou rozprávam, a hlavne ako vtipne reaguje. Dôležité je, či sa dokáže naladiť na rovnakú vlnovú dĺžku, alebo sa len prihlúplo usmieva ako slniečko na hnoji. To, že je človek inteligentný však ešte neznamená, že je aj vtipný, no na druhej strane vtipný človek môže byť inteligentný. Zaručený spôsob, ako predísť trápnemu tichu je mať si vždy čo povedať.

Žiadne mindráky

Veľa chlapov je už unavených z vecí, ako sú komplexy, depresie, jej dni a podobné blbosti, ktoré rieši s kamarátkami pri caffé latte. Nemám jednoducho potrebu byť emočný tampón, ktorý bude absorbovať všetky tieto veci. Aj tak sú to vo väčšej miere iba malichernosti uberajúce človeku energiu a najmä čas a ten sa dá investovať aj lepšie, no nie?

Voňaj

Alebo minimálne nepáchni. Avšak kombinácia voňavej ženy, ktorá je navyše aj príjemná na dotyk, vyvoláva na mojej tvári potmehútsky úsmev a iste nie som sám. Každý človek má svoj prirodzený pach. Ak tento pach dvaja partneri nevnímajú medzi sebou negatívne, “nesmrdia si”. resp. ho necítia vôbec, znamená to, že sú si chemicky veľmi blízko.

Vedz čo je ofsajd.

Možno si niekto všimol, že som sa vôbec nezmienil o spoločenskom postavení, vzdelaní, vierovyznaní, spoločných záujomch, či iných žvástoch, ktorými  nás kŕmi societa. Ak žena spĺňa všetky vyššie uvedené podmienky, záleží ešte na niečom? Kľudne napíš do komentára pod článkom.

Sci-fi žena v podaní DNA a Petra Kotuľu:

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s