Čo vlastne od nás chcú?

Posted: júl 14, 2013 in Vzťahy & sex
Značky:, , , , , ,

Ženy.

Áno, presne práve na ne je smerovaná táto otázka. Napokon, ani ony samy možno netušia čo vlastne chcú, takže je zrejmé, že odpoveď na túto otázku nebude nikdy celkom jasná.

co_od_nas_chcu_zeny_Mark_Legend

Od detstva sú totiž ovplyvňované morálkou tejto spoločnosti, na základe čoho si vytvárajú falošné ilúzie o princovi na bielom koni. Čo v preklade vyzerá ako ideálny muž, ktorý nepije, nefajčí, neflámuje, neflirtuje, neexistuje…

A aká je realita? Vo väčšine prípadov na míle vzdialená predstavám.

Veď si len zober, koľko pekných dievčat v tvojom okolí chodí alebo chodilo s nejakým debilom.

Priznám sa, že tiež ma zarazil ten počet. Pravdupovediac zamýšlal som sa nad tým už mnohokrát a postupne som začal zisťovať dôvod prečo je to tak.

“Ale nie, veď dievčatá chcú predsa milých a dobrých chlapcov…”

Pravdaže chcú, nie však do postele, ale skôr na to aby im otvárali dvere, odsunuli stoličku, nosili nákupné tašky a vozili ich všade kam si želajú.

Áno, v skutočnosti chodia ženy s týmito mužmi na rande. Zvyčajne tak na tri na štyri. Chlapec sa ale k ničomu nemá a nakoniec to čuduj sa svete dotyčnú omrzí.

Žena očakáva, že chlap ju bude viesť. Nepredstavuj si však pod tým žiadneho diktátora, ale skôr chlapa, ktorý má slovo a vie ho dodržať. A presne práve toto robí chlapa chlapom, čo v konečnom dôsledku zvyšuje jeho príťažlivosť.

Sexuálny život ľudí nie je omnoho iný ako sexuálny život zvierat. Aj tam sa samice pária v prvom rade s úspešnými príslušníkmi vlastného druhu, tzv. alfa-samcami. Títo alfa-samci kopulujú so všetkými samičkami. Beta-samci so žiadnymi. Presne tak je to aj u ľudí, kde existujú muži bez akýchkoľvek skúseností a vzťahov. Alfa-samci sa z tohto dôvodu nemajú potrebu správať sa k žene úslužne. Ako profesionálni nabijaci sú schopní kedykoľvek ženu pustiť, lebo ďalšia na nich čaká hneď za rohom.

Ťažko povedať, či muža, ktorý sa k žene nespráva až tak úslužne a nestrká sa jej do zadku nazvať “zlým”. No v súčasnosti sa s týmto pomenovaním môžme dosť často stretnúť.

Znie to možno nelogicky, avšak ono to aj nelogické je. Ženy sa totiž logicky správať nevedia. Niečo ich na tých “zlých” proste priťahuje a nedokážu tomu odolať. Nevedia si jednoducho pomôcť a nechápu to.

Tento typ muža je oproti iným mužom ako jedlo z fastfoodov. Tí ostatní predstavujú v tejto súvislosti zdravé jedlo.

Aj keď sa mnohé ženy snažia jesť zdravo, niekedy proste majú chuť zhrešiť a skončia niekde v KFC. 

Sebeckosť, ľahostajnosť, ignorácia. To ani zdaľeka nie je cesta, ktorú mám na mysli. I keď je tomu možno ťažké uveriť, ale je to lepšia kombinácia ako večera, kvety a pusa na dobrú noc. Tieto veci je možno lepšie nechať na pokročilejšiu fázu vzťahu.

Faktory, ktoré sú pre ženy nesmierne príťažlivé sú tieto: som nepredvídateľný, nekontrolovateľný, tajomný, vyzývavý a dominantný.

Je toho možno rozhodne viac, ale tieto vlastnosti spúšťajú u ženských tísic rokov staré mechanizmy príťažlivosti.

Eargasm:

Reklamy
Komentáre
 1. S týmto článkom sa môžem stotožniť len do určitej miery, pretože podľa mňa toto všetko platí najmä pre nevyzreté ženy. Ak je žena normálna a chce mať do budúcna oporu v mužovi, tiež plnohodnotnú rodinu, hľadá opak – kontrolovateľného a predvídateľného muža, ktorý s ňou pôjde na večeru, vypočuje ju, kúpi jej kvety keď to najmenej čaká a dá jej pusu na dobrú noc. 😉

  • marklegend píše:

   Ved presne prave preto som k tomu dodal, ze tieto veci si treba nechat pre pokrocilejsie fazy vztahu. Mnohi to totiz robia hned zo zaciatku a tym padom si napokon vsetky sance zahataju. Ak ma byt vo vztahu harmonia, musi byt zachovana urcita postupnost.

   • Ahá 🙂 tak v tom prípade je to v poriadku, nejak som to asi inak pochopila, či prehliadla…

   • marklegend píše:

    Ešte mi udrelo do očí, že sa v tom tvojom prvom komente bijú dve veci. “Predvídateľný muž, ktorý jej kúpi kvety, keď to najmenej čaká.” V spojení “keď to najmenej čaká”, tak by asi moc predvídateľný byť nemal. 😛 Ja si myslím, že človek dokáže prekvapiť toho druhého aj po 10tich rokoch a že nikdy nikoho nepoznáš naozaj dokonale. Okrem seba. A to je možno aj námet na ďalší článok. 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s