Nechutný článok

Posted: január 19, 2013 in Vzťahy & sex
Značky:, , , , ,

Ako ste si mohli všimnúť, našu krajinu nedávno postihla bohatá snehová nádielka. Vraví sa, že v prípade nepriaznivého počasia sa dajú robiť len dve veci. Jednou z možností je hrať karty, no nájdu sa aj takí čo ich táto alternatíva nijakým spôsobom nenadchne. Čo v takom prípade?

Mať sex je ako hrať bridge (kartová hra). Buď máš vynikajúceho partnera, alebo prekliate dobrú ruku.” povedal raz herec Woody Allen. Čo mu mnohí isto vrátane mňa dajú za pravdu. Dovolím si to však skĺbiť do jedného a to tak, že vynikajúci partner by mal mať aj prekliate dobré ruky. Paradoxom však je, že na to väčšina ľudí zabúda a neprikladá predohre väčší význam. Chyba. 

navi-rawat

S čím to súvisí? V prvom rade v tom hrá rolu naša fantázia a odvaha kam sme až schopní zájsť. Aj keď to napätie medzi dvomi je citeľné a častokrát s tým príde na rad aj vyzliekanie očami, treba si uvedomiť, že tie šaty bez pomoci rúk z jej tela nikdy nezmiznú. Je to niečo ako etapy na Tour de France – treba vedieť kedy zvoľniť tempo pridaním nežnosti, ale keď ide do tuhého nebáť sa na to šliapnuť a roztočiť to s vášňou v plnej paráde.

Aby Vaša posteľ nebola len prechodným domovom ploštice posteľnej, pripájam zopár tipov ako zlepšiť Váš intímny život o 42%:

  • Pustite jej k predohre porno a na 99% ju znechutíte a otrávite… skrátka to zabijete hneď pri rozbehu. Ale skúste jej pustiť napríklad 9 a pol týždňa. Ani to nedopozeráte.
  • Ponúknite sa, že jej urobíte masáž. Keď vás (aj ju, robte to tak, aby vám pri tom nezaspala) začne nudiť masírovanie krku a ramien, presuňte sa nižšie. Trebárs až k chodidlám. Alebo naopak vyššie a masírujte alebo škrabkajte jej hlavu. Máte moje slovo, že bude v 7. nebi a skutočný sex začne maximálne za 12 minút.
  • Máte pocit, že sa s ňou už mazlíte dosť dlho? Nie, nie je to dost dlho. Mazlite sa s ňou ďalej. Mazlite sa s ňou, dokým nezačne prosiť, nech jej to už konečně poriadne urobíte. Potom sa s ňou ešte chvíľku mazlite. A potom… nie, ešte nie. Len sa ešte chvíľku pekne mazlite.
  • Spravte si “čiernu hodinku”. Vyzlečte ju a odveďte do úplne tmavej miestnosti. Tam ju položte na posteľ a – bez toho aby ste čokoľvek povedali – ju začnite hladkať, bozkávať a nakoniec jej to urobte pusou. Funguje to ako u nevidiacich – všetky ostatné zmysly a vnemy sú zosilnené, vrátane orgazmu. Druhou možnosťou, ktorá je tiež vynikajúca je previazať jej oči šatkou.
  • Choďte si so svojou slečnou na dvadsať minút až pol hodinu zabehať. Rozpumpujete si tým krv a endorfíny a potom sa môžete spoločne osprchovať.

To bolo z mojej strany zopár možností ako jej aj sebe spoľahlivo zabezpečiť vydarené zahájenie. Odo mňa je to pre tentokrát všetko, dúfam, že mi zachováte svoju vernosť aj naďalej a aby som nezabudol – keep calm and sex on.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s